Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Splněný sen i s bráchou! Anička Slováčková se těší na koncertní poctu Gottovi

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Splněný sen i s bráchou! Anička Slováčková se těší na koncertní poctu Gottovi

Andrea Malá

9. července 2024 10:56

Anna Slováčková Video

Anička Slováčková sice bojuje s rakovinou, ale v pracovním tempu nijak zvlášť nepolevuje a vyhlíží třeba i koncerty, které jsou vzdálené mnoho měsíců. Jedním z nich je koncertní pocta Karlu Gottovi. 

Letos uplyne pět let od smrti Karla Gotta, už za pár dní si ho navíc budeme připomínat u příležitosti nedožitých 85. narozenin. Původně se při těchto příležitostech měla lidem letos otevřít vila na Bertramce. Nakonec se uskuteční další vzpomínkový koncert, na němž bude hostem právě i Slováčková.

"Na tohle se tak těším! Už jen to, být v takové krásné společnosti… a ještě mít možnost si zazpívat některou z překrásných písní mistra Karla Gotta… to je sen," svěřila se dcera slavných rodičů v úterý na instagramu.

Slováčková poděkovala, že si ji vdova Ivana Gottová vybrala. "Udělám vše, co bude v mých silách, abych písně zazpívala s co největší pokorou a láskou, jakou ostatně k panu Gottovi od malička cítím! A ještě tam bude i brácha… rodina. To je nejvíc!" podotkla.

"Myslím, že můžu mluvit za všechny, když řeknu, že se na vás všechny moc těšíme 5. listopadu do O2 areny! Bude to krásný večer!" dodala herečka a zpěvačka. 

Nejnovější zprávy