Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Spokojená Gondíková mezi cvičenci: Splnila si tak dlouholetý sen

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Spokojená Gondíková mezi cvičenci: Splnila si tak dlouholetý sen

Nikola Horáková

7. července 2024 14:57

Adéla Gondíková Video

Herečka Adéla Gondíková (50) si dlouho přála zacvičit si na sokolském sletu, což se jí také splnilo. Poctivě se připravovala a na samotném stadionu byla štěstím bez sebe.

V týdnu se v Edenu konal 17. Všesokolský slet, kterého se zúčastnila i Adéla Gondíková. Byl to její dlouhodobý sen a přípravu rozhodně nepodcenila. S fanoušky pravidelně sdílela videa z tréninků, na kterých nacvičovala své sestavy. 

„Tady trochu bližší záběr mé secvičné. Přijďte se podívat do Edenu. Věřím, že budete nadšení,“ napsala k jednomu z tréninkových videí, kde s ostatními z TJ Sokol Pyšely cvičí na skladbu Leporelo. 

„Myšlenka naší skladby Leporelo není o tom, že jsou tam prvky párové akrobacie ‚na efekt‘. Je to o tom, že v jednotách se nacvičuje šest až devět měsíců a je to celková práce na zpevnění těla a správné držení,“ informovali cvičenci na Instagramu. 

Adéla si slet velmi užila a na sociálních sítích hned věnovala všem milé poděkování. „Děkuju všem holkám, matkám i dcerám z TJ Sokol Pyšely, že mě vzaly mezi sebe," napsala Gondíková. „Trochu se divím, že se se mnou nechtěly fotit, ale odpouštím jim," dodala se smíchem. 

Na stadionu v Edenu ji byla podpořit také 102 letá kamarádka Jaroslava Koubková, která zažila i slet v roce 1938. 

„Kdo nezažil tu atmosféru na stadionu, tak to možná nemůže pochopit, ale já byla opravdu nadšená. Věrná garda mě nikdy nepřestane dojímat. Mávám všem holkám se žlutýma jogamatkama a doufám, že za 6let se v Edenu zase potkáme," doplnila nadšená Gondíková. 

Nejnovější zprávy