Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

StarDance: Eva Adamczyková ochromila celý sál i porotu

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

StarDance: Eva Adamczyková ochromila celý sál i porotu

Nikola Horáková

26. listopadu 2023 13:31

Eva Adamczyková s Jakubem Mazůchem Video

Favoritka letošní řady StarDance Eva Adamczyková (30) se svým tanečním partnerem Jakubem Mazůchem se povedlo něco, co letos dokázala pouze Iva Kubelková s Martinem Prágrem. 

Sedmý večer se tradičně konal pro Centrum Paraple. V něm nikdo nevypadl, ale naopak jen získal a snowbordistce Evě Adamczykové a Jakubovi Mazůchovi se to povedlo se vší parádou. od poroty si totiž vysloužila plný počet bodů a ovace ve stoje. 

Poté co pár dotančil zazněl sálem dlouhý potlesk a nadšená byla i porota. Ta se s potleskem přidala k publiku a dokonce se k tomu postavila, což u ní nebývá zvykem. Porotci následně páru udělili tři desítky. „Deset, ale je to málo,“ řekl při hodnocení Richard Genzer. 

„Samozřejmě jsme nadšení, já bych si ten tanec užila, ať by se stalo cokoliv. Hrozně jsem se na to těšila, od začátku se mi líbila ta choreografie, kterou Kuba postavil. I na tu hudbu a nějak si to sedlo. A ta atmosféra díky Parapleti a našim patronům byla skvělá,“ sdělila Eva Adamczyková pro Super.cz.

Pro Adamczykovou byl tento večer výjimečný hned několikrát, nejen že tancovali s vozíčkáři, ale také měla v hledišti svého manžela Marka Adamczyka, který s Lenkou Norou Návorkovou vypadl v minulém kole. 

„Bylo to jiné, nepotkávali jsem se s Markem na zkušebně, ale pro mě to bylo stejné. Celý týden byl ale super a pozitivně naladěný, protože jsme zkoušeli s vozíčkáři a i proto, že se nevypadává,“ řekla Eva zmíněnému webu. 

Nejnovější zprávy