Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

StarDance 2024 je definitivně kompletní! Kdo s kým bude tančit?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

StarDance 2024 je definitivně kompletní! Kdo s kým bude tančit?

Andrea Malá

19. dubna 2024 8:25

StarDance odhalila jména deseti profíků pro třináctou řadu. Video

Diváci StarDance vědí o podzimní třinácté řadě už skoro všechno, co potřebují vědět. Nejprve jim bylo představeno pět slavných žen, poté i pět slavných mužů, kteří se objeví na parketu. Každý po boku profesionálního tanečníka či tanečnice. V pátek odhalila Česká televize, se kterými profíky se tentokrát dohodla. 

ČT konstatovala, že sestava letošního ročníku je kompletní. "Taneční páry utvoří s desítkou známých osobností Kateřina Bartuněk Hrstková, Adriana Mašková, Lenka Nora Návorková, Tereza Prucková, Andrea Třeštiková, Lukáš Bartuněk, Jakub Mazůch, Robin Ondráček, Martin Prágr a Dominik Vodička," oznámila na sociální síti X.

Zbývá tak poslední věc. Profesionály je nutné spárovat s celebritami, aby vznikly páry, které o letních prázdninách začnou s tréninkem. Které slavné tváře jsou k dispozici?

Na účast ve třinácté řadě StarDance kývli herci Filip Blažek, Oskar Hes, Jana Paulová a Marta Dancingerová, zpěváci Lucie Vondráčková a Ondřej Ruml, paralympionik Jiří Ježek, osminásobná mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková, kuchařka Chili Ta a spisovatel Patrik Hartl.

Velké emoce vzbudilo rozhodnutí, po kterém bude StarDance po dvanácti řadách bez Zdeňka Chlopčíka. V podzimní třinácté sérii jej v porotě nahradí Jan Tománek, který v minulé řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. Potvrzený je také konec hlavního choreografa Marka Zelinky, který se rozhodl v projektu nepokračovat.

Diváci se ale mohou těšit na osvědčenou moderátorskou dvojici, kterou od počátků soutěže tvoří herci Marek Eben a Tereza Kostková. 

Nejnovější zprávy