Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

StarDance 2024 je zase o krok blíž ke startu! Co se dnes dělo?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

StarDance 2024 je zase o krok blíž ke startu! Co se dnes dělo?

Andrea Malá

6. června 2024 19:52

ČT představila pětici soutěžících v nové řadě StarDance. Video

Letošní StarDance je ještě stále ve fázi příprav, ale všechny soutěžní páry si už nyní plní první povinnosti. Měli je i dnes. Co se dělo na velvyslanectví jedné z velkých světových zemí? 

Britský velvyslanec Matt Field ve čtvrtek na síti X prozradil, že se ocitl ve společnosti hvězd, které už brzy budou tančit. "Dnes u nás na zahradě představila Česká televize letošní řadu StarDance. Moc se těším!" napsal diplomat. Už od května diváci vědí, jaké dvojice spolu uvidí na parketu.

Herec Filip Blažek vyzve k tanci Adrianu Maškovou, herečka Marta Dancingerová pak Martina Prágra. Spisovatel Patrik Hartl vytvoří taneční dvojici s Terezou Pruckovou, herec Oskar Hes s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou, paralympionik Jiří Ježek s Lenkou Norou Návorkovou. Herečka Jana Paulová bude tančit v páru s Robinem Ondráčkem, mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková s Dominikem Vodičkou, hudebník Ondřej Ruml s Andreou Třeštikovou, kuchařka Chili Ta s Jakubem Mazůchem a herečka Lucie Vondráčková s Lukášem Bartuňkem. 

První přímý přenos třináctého ročníku StarDance odvysílá ČT1 v sobotu 12. října ve 20:10. Chybět u něj poprvé po dvanácti řadách bude Zdeněk Chlopčík, jehož v porotě nahradí Jan Tománek, který v minulé řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. Potvrzený je také konec hlavního choreografa Marka Zelinky, který se rozhodl v projektu nepokračovat.

Diváci se alespoň mohou těšit na osvědčenou moderátorskou dvojici, kterou od počátků soutěže tvoří herci Marek Eben a Tereza Kostková. 

Nejnovější zprávy