Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

StarDance 2024: První (ne)potvrzená jména jsou na světě!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

StarDance 2024: První (ne)potvrzená jména jsou na světě!

Andrea Malá

9. dubna 2024 12:48

Tady jsou pohromadě všechny páry předchozí řady StarDance.

Až po letních prázdninách se sice diváci dočkají třinácté řady StarDance, ale emoce budí dění kolem nové série televizní taneční show už na jaře. Co všechno víme v této chvíli alespoň s nějakou mírou jistoty? 

Soutěžící

Česká televize obvykle před letními prázdninami představí všechny hvězdné účastníky a také je spáruje s profesionálními tanečníky. Spekuluje se o spoustě jmen, ale o jednom opravdu hodně. Deník Blesk už dokonce napsal, že herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková má podepsanou smlouvu. Nabídku prý přijala s velkým nadšením. Ona sama pochopitelně nic nepotvrdila.

Moderátoři

Dvanáct řad StarDance odmoderovala jedna a ta samá dvojice. Nic by se nemělo měnit ani tentokrát. Podle informací deníku Aha! budou moderátory televizní taneční show opět Marek Eben a Tereza Kostková. K podpisu příslušných smluv má dojít na jaře. 

Porota

Největší kontroverze tak zatím budí porota. Diváci ani v jejím složení nečekali změny, přesto už je jasné, že přijdou. Vůbec poprvé nebude výkony párů hodnotit Zdeněk Chlopčík, který rozhodnutí televizní produkce přijal. Nahradí ho Jan Tománek, který v předchozí dvanácté řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. Očekává se, že za stůl s ním usednou Tatiana Drexler a Richard Genzer.

Nejnovější zprávy