Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

StarDance bez Chlopčíka? Jedna z hvězd taneční show je zklamaná!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

StarDance bez Chlopčíka? Jedna z hvězd taneční show je zklamaná!

Andrea Malá

9. července 2024 8:42

Chili Ta a Jakub Mazůch

Léto je tradičně obdobím vrcholících příprav na novou řadu StarDance, o které už víme prakticky všechno. Například to, že v porotě bude chybět Zdeněk Chlopčík. A i když šlo o obávaného porotce, jednu ze soutěžících jeho absence mrzí. 

Do poroty se vrací Jan Tománek, který v loňské řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. Zaujme místo právě Zdeňka Chlopčíka, který bude ve StarDance chybět vůbec poprvé. Zrovna když nabídku České televize přijala foodblogerka Chili Ta Thuy.

"Ta zpráva mě zasáhla, přijde mi to velmi smutné. Pan Chlopčík mě bavil tím, jak byl přísný. V tom mi připomínal mojí maminku," svěřila se podle webu iDnes.cz. "Byl to můj oblíbený porotce. Ale to neznamená, že ostatní nerespektuji. Všichni jsou to lidi na svém místě," dodala.

Nejde přitom o jedinou změnu v personálním zajištění soutěže. Potvrzený je také konec hlavního choreografa Marka Zelinky, který se rozhodl v projektu nepokračovat.

První přímý přenos třináctého ročníku StarDance odvysílá ČT1 v sobotu 12. října ve 20:10. Herec Filip Blažek vyzve k tanci Adrianu Maškovou, herečka Marta Dancingerová pak Martina Prágra. Spisovatel Patrik Hartl vytvoří taneční dvojici s Terezou Pruckovou, herec Oskar Hes s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou, paralympionik Jiří Ježek s Lenkou Norou Návorkovou. Herečka Jana Paulová bude tančit v páru s Robinem Ondráčkem, mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková s Dominikem Vodičkou, hudebník Ondřej Ruml s Andreou Třeštikovou, kuchařka Chili Ta s Jakubem Mazůchem a herečka Lucie Vondráčková s Lukášem Bartuňkem.

Nejnovější zprávy