Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. listopadu 2023

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

StarDance: Diváci jsou po vypadnutí Richarda Krajča naštvaní. Lynčují za to Maršálka

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

StarDance: Diváci jsou po vypadnutí Richarda Krajča naštvaní. Lynčují za to Maršálka

Nikola Horáková

5. listopadu 2023 12:36

Richard Krajčo s taneční partnerkou Dominikou Roškovou Video

Čtvrtý večer soutěže StarDance přinesl velmi nečekané překvapení v podobě vypadnutí páru Richard Krajčo (46) a Dominika Rošková. Diváci jsou naštvaní a vyhrožují, že přestanou soutěž sledovat. 

Čtvrtý díl StarDance se stal konečnou pro Richarda Krajča a Dominiku Roškovou, kterým se stal osudným quickstep. Porota jim za něj udělila 22 bodů, ale hlasy diváků jim bohužel k postupu do dalšího kola nestačily. 

Poslední v tabulce se i nadále drží pár Josef Maršálek (41) s Adrianou Maškovou. Ti předvedli slowfox, který jim ovšem u diváků zařídil vstupenku do dalšího kola. 

U fanoušků ovšem tahle situace vzbudila vášně a jasně vyjádřili své pohoršení a nesouhlas nad výsledkem. „Tak a dost. StarDance není o tom, jak kdo tancuje, ale o sympatii. Krajčo jít ven neměl. Nevím, proč tam pořád drží toho Maršálka. Jsem fakt naštvaná," napsala jedna z fanynek. „Asi jsem jediná komu to udělalo radost, za mě byl slabý a dneska obzvlášť a děkuju, že Zdeněk zmínil ty vlasy, to byla hrůza," oponovala jí jedna z divaček. 

„TICHO, které následovalo poté, co byla vyslovena jejich jména, husí kůže," napsala další divačka. 

„Lidi! Je to show! To, co tady člověk čte, není normální, tolik zášti! Proberte se! Nejsou to profesionálové, nejde jen o tanec. Richard byl stejně skvělý, jako všichni ostatní. Vy jste všichni dokonalí? Umíte zatančit tak, jako pan Maršálek, nebo paní Kubelková? Je to jen o tom, kolik komu přijde hlasů, ne o tom, že by dle Vašeho názoru měl vypadnout ten, nebo tamten," zastala všech další fanynka taneční show. 

Nejnovější zprávy