Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

StarDance dnes nebude! Česká televize k tomu má vážný důvod

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

StarDance dnes nebude! Česká televize k tomu má vážný důvod

Andrea Malá

28. října 2023 18:02

StarDance

Pokud Česká televize vysílá StarDance, patří její první kanál o sobotních večerech právě taneční show. Dnes ale bude tato tradice pro jednou porušena. Kdo bude druhým vyřazeným z jedenácté řady? To se diváci zatím nedozví! 

Česká televize musela tuto sobotu ustoupit jinému programu, který se tradičně váže k datu 28. října, kdy si Česko připomíná vznik samostatného československého státu. Prezident při té příležitosti udílí státní vyznamenání, letos si tuto povinnost poprvé splní Petr Pavel.

Televizní diváci nicméně o populární taneční show nepřijdou, jen musí počkat až do neděle. Zítra večer se na obrazovce objeví moderátoři Marek Eben a Tereza Kostková a pozvou páry na parket. 

Ve StarDance se letos objevují manželé Marek a Eva Adamczykovi. Kromě nich se na tanečním parketu představí i Josef Maršálek, známý pekař a cukrář, nebo olympijský medailista, kajakář Vavřinec Hradilek. Mezi dalšími účastníky najdeme herečku Dariju Pavlovičovou, která je třetí nejmladší soutěžící a první, která se narodila po roce 2000. Dalšími osobnostmi soutěže jsou herečka Ivana Chýlková, modelka a moderátorka Iva Kubelková, zpěvačka Tereza Mašková, herec David Prachař a herec a muzikant Richard Krajčo.

Nejnovější zprávy