Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 12. prosince 2023

Svátek slaví Simona, zítra Lucie

StarDance: Kdo má největší šanci na výhru?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

StarDance: Kdo má největší šanci na výhru?

Lenka Kučerová

22. října 2023 8:58

Richard Krajčo s taneční partnerkou Dominikou Roškovou Video

Podle sázkových kanceláří je zpěvák a herec Richard Krajčo momentálně favoritem na vítězství v televizní soutěži StarDance. Na druhém místě se těsně za ním nachází snowboardistka Eva Adamczyková, známá dříve pod jménem Samková. Vyplývá to z informací na jejich webových stránkách.

Letošní ročník soutěže StarDance má stejné moderátorské duo jako v minulých letech, Marek Eben a Tereza Kostková. Avšak hodnocení výkonů celebrit a jejich tanečních partnerů bude tentokrát v rukou tří porotců: Zdeněka Chlopčíka, Tatiany Drexler a Richarda Genzera.

Porota se letos neobešla bez změn. Chybí v ní Jan Tománek, který namísto toho tančí s herečkou Ivanou Chýlkovou. David Prachař si zase vybral Zuzanu Dvořákovou Šťastnou jako svou taneční partnerku, bohužel ale v sobotu soutěž opustili.

Pekař Josef Maršálek vytvoří taneční dvojici s Adrianou Maškovou. Richard Krajčo, známý herec a zpěvák, bude tancovat s Dominikou Roškovou. Olympijský medailista ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek se spojil s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou ve snaze rozšířit svou sbírku vavřínových věnců.

V této dvanácté řadě soutěže je také jedno manželské duo, které však televize rozdělila do různých tanečních dvojic. Olympijská vítězka v snowboardu Eva Adamczyková (dříve Samková) se bude tančit s Jakubem Mazúchem, zatímco její manžel Marek Adamczyk se představí s Lenkou Norou Návorkovou.

Moderátorka a modelka Iva Kubelková si zatančí s Martinem Prágrem. Herečka Darija Pavlovičová se na tanečním parketu ukáže s Dominikem Vodičkou, a zpěvačka Tereza Mašková se spojila s Danielem Kecskeméti.

Nejnovější zprávy