Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 21. února 2024

Svátek slaví Lenka, zítra Petr

StarDance pokračuje ve stejném počtu soutěžících! V sobotu totiž nešlo jen o tanec

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

StarDance pokračuje ve stejném počtu soutěžících! V sobotu totiž nešlo jen o tanec

Andrea Malá

26. listopadu 2023 12:51

Tady jsou pohromadě všechny páry dvanácté řady StarDance.

StarDance včera pokračovala mimořádným, ale již tradičním večerem, jehož výtěžek jde na Centrum Paraple. Pro soutěžící vždy skýtá jistý oddech, protože se během něj nevyřazuje. Navzdory tomu se tancovalo jako o život. 

Některé výkony totiž zvedaly tříčlennou porotu ze sedadel. Konkrétně to bylo paso doble olympijské vítězky ve snowboardcrossu Evy Adamczykové a jejího tanečního partnera Jakuba Mazúcha. Dvojice si vysloužila maximální počet 30 bodů.

Na nejvyšší možné hodnocení už v předchozích dílech dosáhla i modelka a moderátorka Iva Kubelková. Tentokrát to bylo od ní a jejího tanečníka Martina Prágra jen o malinko horší. Rumba jim přinesla 29 bodů. 

A protože se v sobotu nevyřazovalo, nejdůležitějším byl výsledek sbírky pro Centrum Paraple. Nakonec se vybralo více než 20 milionů korun, což je krásná cifra. 

Ve hře o titul krále a královny tanečního parketu zůstává pět párů. Letošní řadu StarDance zatím opouštěli pouze herci nebo zpěváci, konkrétně David Prachař, Ivana Chýlková, Richard Krajčo, Tereza Mašková a Marek Adamczyk. 

Nejnovější zprávy