Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

StarDance pokračuje: Zopakuje někdo maximální výkon? A co prozradila Kubelková?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

StarDance pokračuje: Zopakuje někdo maximální výkon? A co prozradila Kubelková?

Andrea Malá

17. listopadu 2023 20:37

Iva Kubelková s tanečním partnerem Martinem Prágrem Video

StarDance nespí ani přes týden, ale vrcholem je vždy víkendový přímý přenos. Momentálně do něj zbývá 24 hodin, takže přípravy tanečních párů vrcholí. Kdo opustí soutěž tentokrát?

Minule státní svátek zasáhl do harmonogramu StarDance, která musela přímý přenos nechat až na neděli, protože v sobotu se v přímém televizním přenosu předávala státní vyznamenání. Tentokrát se nic měnit nebude, moderátoři Marek Eben a Tereza Kostková se přihlásí v tradičním čase.

Diváci navíc už částečně tuší, co je zítra čeká. Modelka a moderátorka Iva Kubelková, která v minulém díle jako první získala plný počet bodů od poroty, v uplynulých dnech prozradila, že všechny páry nacvičují společný tanec. Pochopitelně se ale každá dvojice představí i samostatně.

Z celebrit zůstávají kromě Kubelkové ve hře snowboardistka Eva Adamczyková, její manžel Marek Adamczyk, cukrář Josef Maršálek, herečka Darija Pavlovičová a kajakář Vavřinec Hradilek. 

Se StarDance se naposledy rozloučila zpěvačka Tereza Mašková, která navázala na předchozí vyřazené, herecké kolegy Davida Prachaře a Ivanu Chýlkovou a zpěváka a muzikanta Richarda Krajča. 

Nejnovější zprávy