Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

StarDance: Tři tance, čtyři skvělé výkony! Komu se vydařil první večer?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

StarDance: Tři tance, čtyři skvělé výkony! Komu se vydařil první večer?

Andrea Malá

15. října 2023 9:28

Tady jsou pohromadě všechny páry dvanácté řady StarDance.

Dvanáctá řada StarDance má za sebou první večer, který ještě nebyl vyřazovací. Tančily se tři tance, v dobrém světle se představili především sportovci. Mezi moderátory a porotce bylo vše při starém. 

Cha-cha

Začínalo se a končilo cha-chou, která byla jako jediná k vidění hned čtyřikrát. Zatančili si ji herečka Darja Pavlovičová a Dominik Vodička, moderátorka Iva Kubelková a Martin Prágr, zpěvačka Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti a zpěvák Richard Krajčo a Dominika Rošková.

Waltz

Druhým tancem úvodního večera byl waltz. Divákům ho předvedli herečka Ivana Chýlková a Jan Tománek, herec Marek Adamczyk a Lenka Nora Návorková a kajakář Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková.

Jive

Třetím do party byl energický jive. Premiéru v taneční show si jím odbyli cukrář Josef Maršálek a Adriana Mašková, herec David Prachař a Zuzana Dvořáková Šťastná a snowboardistka Eva Adamczyková a Jakub Mazúch.

Nejlepší výkony večera

Čtyřem dvojicím se podařilo získat alespoň 20 z 30 možných bodů od poroty. Nejvíce, konkrétně 22 bodů, obdrželi páry Evy Adamczykové a Richarda Krajča. O bod méně získal Vavřinec Hradilek, další bod zpět byla Iva Kubelková. 

Nejnovější zprávy