Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Štefan Margita má nové album: Pokřtila ho kolegyně jeho milované ženy Hanky!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Štefan Margita má nové album: Pokřtila ho kolegyně jeho milované ženy Hanky!

Andrea Malá

28. října 2023 19:29

Štefan Margita a Hana Zagorová Video

Štefan Margita se hodně věnuji práci, přichází tak po loňské smrti milované ženy na jiné myšlenky. Zřejmě i to stálo u zrodu nového alba, které je od dnešního dne v prodeji. Operní pěvec ho s předstihem pokřtil, sekundovala mu u toho známá dáma. 

Margita pokřtil album ve středu a pomáhala mu s tím mnohonásobná Slavice a kolegyně jeho zesnulé ženy Lucie Bílá, která k tomuto účelu propůjčila prostory svého divadla. "Děkuji, že jsi si udělala čas," vzkázal pěvec na instagramu.

Deska nazvaná Rež, rež, rež je plná českých, slovenských a moravských lidových písní zaranžovaných pro symfonický orchestr a instrumentální sólisty. Původní záměr byl ale jiný.

Operní pěvec prý plánoval vznik druhého vánočního alba. Stačil však jediný večer a všechno bylo jinak. "Po vystoupení v červnu minulého roku na koncertě Pocta Karlu Gottovi v pražské O2 areně se plány změnily," napsala slovenská agentura TASR. 

Margita totiž strhl diváky temperamentní interpretací známé slovenské lidovky. Brzy poté následovala ze strany vydavatelství nabídka, aby vzniklo celé album. 

Nejnovější zprávy