Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Štefan Margita o seznámení se Zagorovou: Měl ji i na záchodě!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Štefan Margita o seznámení se Zagorovou: Měl ji i na záchodě!

Andrea Malá

8. listopadu 2023 8:32

Štefan Margita a Hana Zagorová Video

Štefan Margita v září uložil milovanou manželku Hanu Zagorovou na místo posledního odpočinku na vyšehradském hřbitově. Pořád mu ale zůstávají vzpomínky na legendární zpěvačku. A někdy jsou to velmi zajímavé příhody.

Margita se nijak netají tím, že byl obdivovatelem Zagorové již před jejich seznámením. "Já měl Hančiny plakáty doma. Úplně všude. I na toaletě," přiznal v televizní talk show 7 pádů Honzy Dědka.

Operní pěvec připomněl slova svého slavnějšího kolegy Luciana Pavarottiho. Ten tvrdil, že populární jsou lidé, jejichž plakáty najdete právě i na záchodě. "Ano, byla i tam," zdůraznil košický rodák.

K seznámení došlo, když se zpěvačka přišla podívat na představení ve Státní opeře. "Přál jsem si ji vidět, běželi za ní, aby ji zdrželi, já jsem za ní přišel, řekl jsem jí 'Dobrý večer'. Ona řekla 'Dobrý večer' a odešla," přiznal pěvec s tím, že po návratu domů chtěl dát všechny plakáty pryč.

Brzy se ale viděli podruhé. "Pak jsme se potkali ještě jednou ve foyer a tam mi řekla, že má druhý den narozeniny a abych se stavil, jestli chci. Víte, co jsem jí koupil? Povlečení. A použilo se," dodal Margita. 

Nejnovější zprávy