Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Štefan Margita odhalil: Vzpomínkový koncert má scénář od Hanky!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Štefan Margita odhalil: Vzpomínkový koncert má scénář od Hanky!

Andrea Malá

19. prosince 2023 17:06

Štefan Margita a Hana Zagorová Video

Štefan Margita se pečlivě stará o odkaz své milované manželky Hany Zagorové, která tu s námi už déle než rok není. Fanoušky tak nezapomněl pozvat na dnešní vzpomínkový koncert v pražské Lucerně. 

"Den D je tady. Vzpomínková Lucerna pro mojí Hanku," uvedl Margita v pozvánce na svém instagramovém profilu, kde také prozradil, na co se návštěvníci vystoupení mohou těšit.

"Program koncertu je připraven přesně podle Hanky, bohužel ho kvůli nemoci již nemohla udělat. Hvězdní hosté a písničky Hanky," vysvětlil operní pěvec. "Bude to krásný večer. Držíme palce, lásko moje," dodal.

Organizátoři zveřejnili na webu Lucerny ještě obsáhlejší informace. "Program večera vychází ze scénáře koncertu, který připravovala samotná Hana Zagorová, u příležitosti plánované oslavy 75. narozenin a který se nakonec bohužel neuskutečnil," píše se v doprovodném textu.

Hana Zagorová zemřela 26. srpna 2022 po vleklých zdravotních potížích. Pochována byla na vyšehradském hřbitově, který je známý jako místo posledního odpočinku mnoha slavných osobností, včetně zpěváků. 

Nejnovější zprávy