Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Štefan Margita potěšil fanoušky Hany Zagorové: Ideální dárek k Vánocům!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Štefan Margita potěšil fanoušky Hany Zagorové: Ideální dárek k Vánocům!

Andrea Malá

4. října 2023 13:09

Štefan Margita a Hana Zagorová Video

Štefan Margita se vší péčí a láskou pečuje o odkaz zesnulé manželky Hany Zagorové. Občas jsou to kromě smutných povinností i ty veselé. Jednu takovou novinku oznámil operní pěvec fanouškům v tomto týdnu. 

Margita si na konci srpna připomněl rok od odchodu Zagorové, kterou následně pochoval na pražském vyšehradském hřbitově. Nyní oznámil, že je konečně v prodeji vánoční album Mé svátky.

"Nádherné vánoční písně od mojí milované Hanky. Moc děkuji Lubošovi Křížovi a Supraphonu, že se postarali, aby album vzniklo," konstatoval operní pěvec.

Jak jsme informovali, vlastní album připravuje i on sám. Půjde o desku nazvanou Rež, rež, rež, která má obsahovat české, moravské a slovenské lidovky.

"Když se začnete probírat informacemi, kdo všechno kdy byl ovlivněný či dokonce udělal celé album z lidových písniček, vyvstanou taková jména jako Luciano Pavarotti, José Carreras, Bob Dylan, The Chieftains a u nás samozřejmě Karel Gott, Lenka Filipová, Hana a Petr Ulrychovi, Čechomor nebo na Slovensku Pavol Hammel," vysvětlil Margita. 

Nejnovější zprávy