Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 24. února 2024

Svátek slaví Matěj, zítra Liliana

Štěpán Kozub už se dává dohromady! O jeho dalším osudu rozhodne vyšetření

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Štěpán Kozub už se dává dohromady! O jeho dalším osudu rozhodne vyšetření

Andrea Malá

8. ledna 2024 15:00

Štěpán Kozub Video

Štěpán Kozub si úvod letošního roku představoval jinak, ale možná svým velkým pracovním nasazením v poslední době sám přispěl k tomu, že se u něj vyskytly zdravotní potíže. Kozub nicméně naznačil, že již brzy by mohl začít opět pracovat. 

Kozub nejprve oznámil, že ze zdravotních důvodů omezí svou přítomnost nejen na veřejnosti, ale také ve virtuálním prostoru, protože se léčí. Až následně začal odhalovat pravdu o diagnóze. 

Zprvu řekl, že se léčí s těžkým onemocněním dýchacích cest, zánětem a silným astmatem. Následně konkrétně specifikoval, že jde o těžký zánět průdušek se silným astmatem. "Na Nový rok jsem kolem půlnoci dostal těžký astmatický záchvat. Měl jsem extrémně rychlou tepovou frekvenci s náběhem na slabý infarkt," popsal. 

Vykreslil snad svůj zdravotní stav vážněji, než jaký doopravdy je? Posuďte sami. Každopádně už mluví o návratu k pracovním povinnostem, ačkoliv si zároveň stěžuje na náročnou léčbu.

"Už mě ty kortikoidy či antibiotika nebaví. Je to dost náročný týden plný chemie a čekání," poznamenal herec a komik, který prozradil, že ho čeká důležité vyšetření. "A jestli dopadne dobře, tak se brzy vidíme. Věřím, že ano. Budu sice muset nastavit trošku jiné pracovní tempo, ale to nevadí," dodal. 

Nejnovější zprávy