Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Štěpán Kozub zase uhranul fanoušky! Převtělil se do hudební legendy

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Štěpán Kozub zase uhranul fanoušky! Převtělil se do hudební legendy

Andrea Malá

26. dubna 2024 12:39

Štěpán Kozub Video

Štěpán Kozub se sice proslavil zejména jako herec a komik, stále více se ale prosazuje také v hudební branži. Nechyběl tak například na koncertní poctě k nedožitým kulatým narozeninám jednoho z velkých českých hitmakerů.

V minulém týdnu se uskutečnil vyprodaný vzpomínkový koncert Petr Hapka 80 za účasti hvězdných hostů. Za mikrofonem na pódiu se objevili Vojta Dyk, Aneta Langerová, Kateřina Marie Tichá, Michal Malátný nebo Michael Kocáb. Zkrátka jméno za jménem.

Jednu ze skladeb, konkrétně šlo o píseň Kocour se schoulil na tvůj klín, zazpíval Štěpán Kozub. A fanoušci jsou u vytržení, což dokládají reakce na sociálních sítích. "Je to super interpretace. Po Petru Hapkovi nejlepší přednes, jako kdyby to napsal pro něj," reagoval například jeden z posluchačů.

Video: Štěpán Kozub - Kocour se schoulil na tvůj klín (Hapka&Horáček) | YouTube

Petr Hapka byl český hudebník, skladatel populární a filmové hudby, zpěvák a dirigent. Narodil se 13. května 1944, takže by letos oslavil kulaté osmdesáté narozeniny. Zemřel ovšem již před deseti lety, v listopadu 2014. Během hudební dráhy jej asi nejvíce proslavily spolupráce s textařem Michalem Horáčkem a zpěvačkou Hanou Hegerovou. 

Nejnovější zprávy