Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Štěpána Kozuba zradilo zdraví: Co mu přesně je? Manažerka promluvila!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Štěpána Kozuba zradilo zdraví: Co mu přesně je? Manažerka promluvila!

Andrea Malá

5. ledna 2024 8:47

Štěpán Kozub Video

Štěpán Kozub to udělal velice nerad, ale po Novém roce oznámil, že ruší některá vystoupení ze zdravotních důvodů. Nebylo přitom vůbec zřejmé, co mu je. Pomalu se však začíná ukazovat, s čím má oblíbený herec a komik potíže. 

Kozub ve středu večer oznámil, že ze zdravotních důvodů omezí svou přítomnost nejen na veřejnosti, ale také ve virtuálním prostoru. "Nepíše se mi to úplně nejlépe, ale na nějaký čas se s Vámi budu muset rozloučit jak zde na sociálních sítích, tak na živých vystoupeních. Zdraví je důležitější a já jsem se bohužel dostal na hranu," uvedl na instagramu.

Herec a komik poznamenal, že se léčí. "Není to snadné. Pracuji na tom a věřím, že se brzy opět uvidíme, buď v divadle, v clubu, nebo kdekoliv jinde," dodal a poděkoval příznivcům za pochopení.

Oznámení přišlo zdánlivě jako blesk z čistého nebe, vždyť Kozub ještě před Vánocemi avizoval příznivcům, že má pro letošní rok velké plány. Ukázalo se však, že se potýká se zdravím dlouhodobě.

"Vzhledem k velkému pracovnímu vytížení a dlouhodobým zažívacím a respiračním potížím se Štěpánovi před několika dny v pozdních nočních hodinách přitížilo natolik, že mu musela být poskytnuta lékařská pomoc," řekla jeho manažerka Dominika Kašovská deníku Blesk. 

Nejnovější zprávy