Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

Strach o Agenta 007! Představitel Jamese Bonda skončil v nemocnici!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Strach o Agenta 007! Představitel Jamese Bonda skončil v nemocnici!

Lenka Kučerová

20. prosince 2023 13:21

George Lazenby

George Lazenby se proslavil hlavně díky ztvárnění legendárního Jamese Bonda ve filmu V tajné službě Jejího veličenstva z roku 1969. Minulý měsíc ve svém domě v Los Angeles spadl a utrpěl zranění, kvůli kterým skončil v nemocnici.

Poslední týdny byly pro herce mimořádně náročné. Všechno způsobily zdravotní problémy, které měl po pádu ve svém domě v Los Angeles. Lazenby si poranil hlavu a následně strávil několik týdnů v nemocnici.

"Jsem rád, že můžu oznámit, že George Lazenby se konečně vrátil domů. Po nehodě, která se stala v listopadu, byl hospitalizován ve zdravotnickém pracovišti. V jeho věku ukázal, že je velký bojovník," nyní jeho mluvčí.

George Lazenby se narodil 5. září 1939 v Queanbeyanu v Novém Jižním Walesu v Austrálii. Předtím, než získal roli Jamese Bonda, pracoval jako model a měl omezené herecké zkušenosti.

Po svém jediném bondovském filmu se rozhodl neuzavírat novou smlouvu a vzdal se role Bonda. I přesto zůstal známým jménem v kinematografii a objevil se v několika dalších filmech a televizních pořadech, i když jeho kariéra v porovnání s jinými představiteli Jamese Bonda nebyla tak výrazná.
 

Nejnovější zprávy