Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Strach o Jiřího Bartošku: Natáčení nezačalo kvůli němu! Co se děje?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Strach o Jiřího Bartošku: Natáčení nezačalo kvůli němu! Co se děje?

Andrea Malá

21. dubna 2024 11:28

Jiří Bartoška

O Jiřího Bartošku mají lidé velký strach, protože vědí, že mu loni byla opět diagnostikována rakovina. Proto nepotěšila zpráva z uplynulých dní, kdy bylo odloženo natáčení pokračování populární Teorie tygra. Nyní se potvrdilo, že se tak stalo právě kvůli Bartoškovi. 

O odkladu natáčení informoval v pátek režisér Radek Bajgar. "Dnes ráno jsme měli začít točit. A už podruhé start odložili. Jsou podstatnější věci, než je film. Kéž bychom na podzim byli všichni zdraví," uvedl na facebooku.

Filmař posléze ozřejmil, že důvodem odkladu jsou zdravotní potíže Jiřího Bartošky. "Mohu potvrdit, že jde o pana Bartošku. Jde o drobné zdravotní komplikace, ještě před několika dny se vše vyvíjelo dobře, ale teď je to trochu jinak," sdělil deníku Blesk. 

Další lidé pracující na filmu dokonce naznačili, že herec musel do nemocnice. V příštím týdnu by každopádně neměl chybět na tiskové konferenci k dalšímu ročníku karlovarského filmového festivalu. 

Jiří Bartoška už v minulosti svedl úspěšný boj s rakovinou mízních uzlin. Všichni doufají, že chorobu zdolá i tentokrát. Lidé se o návratu zákeřné nemoci dozvěděli na konci loňského listopadu. Známý herec podle dostupných informací nepodstoupil žádný zákrok, léčit se má v pražské Fakultní nemocnici Motol.

Nejnovější zprávy