Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 28. února 2024

Svátek slaví Lumír, zítra Horymír

STRACH o Václava Neckáře! Koncert k osmdesátinám a KONEC?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

STRACH o Václava Neckáře! Koncert k osmdesátinám a KONEC?!

Andrea Malá

13. prosince 2023 8:22

Václav Neckář

Václav Neckář patří k legendám české popové scény, nedávno byl v rámci cen Český slavík uveden do síně slávy. Zatímco tenhle počin jeho fanoušky potěšil, to, co se odehrává nyní, je naopak pořádně vyděsilo. 

Neckář letos oslavil kulaté 80. narozeniny, k nímž si nadělil koncert v pražském divadle Hybernia. Zdálo se, že s ohledem na pokročilý věk a předchozí patálie, kdy jej už před více než dvaceti lety postihla mrtvice, se těší dobrému zdraví. Teď si o něj však fanoušci opět začali dělat strach...

Populární zpěvák měl totiž v příštím roce pokračovat v koncertních oslavách osmdesátin. V úterý se ale na instagramovém profilu objevila informace o zrušení dubnového galakoncertu ve Zlíně.

"Od 1. ledna 2024 skupina Bacily ruší do odvolání všechna svá vystoupení. Omlouváme se všem divákům, našim fanouškům a za vzniklé komplikace všem pořadatelům," píše se ve vysvětlení.

Důvod uveden není, což jen dává prostor spekulacím. Neckář každopádně oznámil fanouškům, kteří si zakoupili lístky na zlínský koncert, že je mohou vrátit na místě, kde je zakoupili. 

Nejnovější zprávy