Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Sylvester Stallone se vyjádřil ke smrti syna Sage

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Sylvester Stallone se vyjádřil ke smrti syna Sage

Adam Souček

8. listopadu 2023 21:01

Sylvester Stallone Video

Sylvester Stallone se v dokumentu Sly zamýšlí nad úspěchy, kterých v životě dosáhl, ale i nad smutkem, který ho provází. Když se ho zeptali, zda obtížný vztah, který on a jeho syn ztvárnili ve filmu Rocky V, je inspirován skutečným životem, Stallone řekl: „Bohužel ano."

Herec, kterému je v současnosti 77 let, se zřídka vyjadřuje k úmrtí Sage, který zemřel v roce 2012 ve věku 36 let na srdeční ischemickou chorobu, která způsobila infarkt.

Jedna z chmurných scén v dokumentu na Netflixu režírovaném Thomem Zimnym ukazuje záběry Sage ve 14 letech, kdy ztvárnil postavu Roberta, syna Rockyho Balboa, po boku svého otce ve filmu Rocky V.  Příběh tohoto filmu z roku 1990 se zaměřuje na obtížný vztah Rockyho s jeho synem, který má pocit, že Rocky tráví mnohem více času tréninkem s boxerem Tommym (Tommy Morrison) než se svou rodinou, včetně Adrian (Talia Shire).

Když byl v dokumentu Sly dotázán, zda jeho vlastní rodinná situace ovlivnila postavy v příběhu - stejně jako jeho skutečné životní zkušenosti ovlivnily Rockyho, Ramba a další postavy - Stallone odpovídá: "Bohužel ano," informuje magazín People.

Stallone dodává: „Mnohé v příběhu je bohužel pravda. Dáváte jiným věcem přednost před svou rodinou a důsledky jsou potom velmi zdrcující.

Sage, kterého měl Stallone s herečkou Sashou Czack, byl nalezen mrtvý ve svém domě v Los Angeles 13. července 2012.  Sage byl velmi talentovaný a úžasný mladý muž, Stallone byl z náhlé ztráty svého syna zdrcen a plný smutku.

Nejnovější zprávy