Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

Syn Leoše Mareše dosáhl plnoletosti: Jakub dostal velmi netradiční dar

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Syn Leoše Mareše dosáhl plnoletosti: Jakub dostal velmi netradiční dar

Nikola Horáková

4. listopadu 2023 21:35

Leoš Mareš se synem Jakubem

Leoš Mareš (47) oslavoval, protože jeho nejstarší syn Jakub dosáhl 18 let a oslava to byla pořádná. Jeho vstup do dospělosti oslavili v Leošově oblíbeném kabaretu, kde mu také připravil jedno překvapení. 

Moderátor Leoš Mareš je hrdý otec, protože jeho syn Jakub dosáhl plnoletosti a jako správný otec pro svého syna nachystal narozeninovou oslavu. Vzal ho do jeho oblíbeného kabaretu, který také podporuje. 

V kabaretu navštívili burleskní show plné svůdného tance i oblečků. Na pódium po skončení představení přišla principálka Czech Cabaret show. "Syn Leoše Mareše včera oslavil osmnáctiny a dneska mi volal Leoš a říká mi: Víš, já mám takovej nápad, když je tomu mýmu klukovi osmnáct, já ho vezmu do šantánu," sdělila do mikrofonu a pro překvapeného oslavence byla vyslána jedna z dívek. 

Poté co Jakub přišel na jeviště, dívky ho obestoupily a daly mu na tvář pusu. Následnou fotkou rtěnky na tváři svého syna se pochlubil na Instagramu Leoš Mareš. „Rtěnka na tváři navždy," napsal Mareš pod fotku. 

K tomu ještě Leoš přidal narozeninové video, které synovi věnoval. „Všechno nejlepší k osmnáctinám synu. Miluju tě. Táta,“ napsal dojemně pod video Leoš Mareš pod video, které skládá z fotografií z Jakubova dětství. 

Nejnovější zprávy