Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Tajemství Jiřího Krampola a jeho lékařů: Kdo prozradil, jak se herec má?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tajemství Jiřího Krampola a jeho lékařů: Kdo prozradil, jak se herec má?

Andrea Malá

3. dubna 2024 11:04

Jiří Krampol

I duben začal pro legendárního Jiřího Krampola v nemocnici, kde byl v posledních březnových dnech znovu hospitalizován. A zatím to nevypadá, že by ho lékaři uschopnili a propustili domů. Jednou z návštěv byla i mladá herečka Kateřina Bláhová, která je s Krampolem opakovaně spojována. Co ví o jeho zdravotním stavu? 

Bláhová se svěřila, že o tom nechce moc mluvit. "Přece jen nejsem doktor a je to lékařské tajemství. Byla jsem za ním ho navštívit a má se v rámci možností dobře," sdělila serveru extra.cz. A zároveň přiznala, že těžce nesla, když se o ní psalo jako o nové partnerce Krampola.

"Jiří byl první, komu jsem volala, když ta kauza začala, volala jsem i jeho manažerovi," uvedla s tím, že se jí snažili pomoci i lidé z jejího okolí v čele s manažerkou. "Samozřejmě nějaké psychické problémy z toho mám, není to příjemné," dodala mladá herečka.

O nynější hospitalizaci se ví, že Krampolovi se udělalo zle poté, co si vzal xanax. Podle svých slov upadl do bezvědomí a zdravotníkům vděčí za záchranu života. "Dostali mě naštěstí z toho, zřejmě bych se bez pomoci lékařů už nikdy neprobudil," nechal se slyšet. 

Známý herec se probudil až na ARO a domnívá se, že ke kolapsu došlo proto, že je oslabený po předchozím zápalu plic. "Nechápu jinak, že tohle mohl způsobit jeden prášek," dodal a vyjádřil přání, že lékaři snad ležáka zase postaví na nohy. 

Nejnovější zprávy