Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Takhle dnes vypadá Karkulka ze Tří bratrů: Proměnila se v půvabnou blondýnku a našla i svého milého

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Takhle dnes vypadá Karkulka ze Tří bratrů: Proměnila se v půvabnou blondýnku a našla i svého milého

Nikola Horáková

16. prosince 2023 14:44

Lucie Maria Štouračová Video

Takhle dnes vypadá herečka Lucie Maria Šťouračová (19). V pohádce Tři bratři od Jana Svěráka ztvárnila červenou Karkulku. Během natáčení jí bylo 8 let, dnes z ní vyrostla půvabná slečna.

Od natáčení oblíbené pohádky Tři bratři to je již přes deset let. Ta vznikla na základě minioper Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Za tu dobu se pár věcí změnilo a velikou proměnou prošla také dětská představitelka červené Karkulky Lucie Maria Šťouračová.

Tři bratři se v pohádce vydali na svoji cestu za hledáním své lásky a každý z nich zavítal do tří tradičních pohádek. Lucie si zahrála v té o červené Karkulce, kde měla za kolegu Zdeňka Piškulu jakožto myslivce Matěje, který ji zachránil před zlým vlkem. 

Piškula jí v pohádce slíbil, že na ni vzhledem k věku počká. Od té doby si každý šel svojí cestou a oba jsou již šťastně zadaní. „My jsme se Zdeňkem od té doby nebyli vůbec v kontaktu. Každopádně já mám jiného Matěje, takže se mi to po těch letech vlastně splnilo," sdělila Lucie v rozhovoru pro TN.cz.

Z natáčení má představitelka Karkulky spíše střípky, jak sama říká. "Je pravda, že hodně vzpomínek mám takových mizivých, protože jsem byla tak malá. Ale ty, které mám, jsou moc hezké, protože jsme se podívali na hrozně moc krásných lokalit po Česku a celý štáb na natáčení byl moc milý," prozradila.

Mladá herečka momentálně studuje konzervatoř, je aktivní na sociální síti TikTok a diváci si ji mohou ještě pamatovat z filmu Bezva ženská na krku. 

Nejnovější zprávy