Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 20. července 2024

Svátek slaví Ilja, zítra Vítězslav

Taylor Swift odhalila seznam skladeb pro chystané album

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Taylor Swift odhalila seznam skladeb pro chystané album

Adam Souček

11. února 2024 12:29

Taylor Swift Video

Zpěvačka Taylor Swift (34) chystá nové album. Společně se zpěváky Florenc and the Machine do něho nahrála nové písně. V pondělí se držitelka 14 cen Grammy podělila o seznam skladeb svého jedenáctého alba pod názvem The Tortured Poets Department. Swiftová album oznámila v neděli večer během předávání cen Grammy 2024.

"April 19," byl popisek, který Swiftová sdílela na Instagramu spolu s fotografií, na níž je seznam chystaných skladeb. Album odstartuje spolupráce s Post Malonem a obsahuje také písně s Florence + The Machine. Swiftová přidala svou černobílou fotografii a přes rameno napsala větu "Miluji tě, ničí mi to život".

Během pondělní tiskové konference k Super Bowlu prozradil přítel Swiftové Travis Kelce, že si část alba již poslechl, jak informuje magazín People.

"Dobře, něco jsem slyšel. Ano. A je to neuvěřitelné. Nemůžu se dočkat, až konečně spatří světlo světa," řekl novinářům.

Během stejné tiskové konference Kelce také pochválil zpěvačku za její "neuvěřitelný", rekordní večer na nedělním předávání cen Grammy.

Chystané album Swiftové je již k dispozici k předobjednání na jejích webových stránkách. Ke koupi bude několik verzí alba, včetně CD, kazety, vinylu a digitálního alba.

Nejnovější zprávy