Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Taylor Swift složila píseň o baru. A tohle vypuklo!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Taylor Swift složila píseň o baru. A tohle vypuklo!

Lenka Kučerová

28. dubna 2024 13:59

Taylor Swift Video

Londýnský bar The Black Dog zažívá v posledních dnech neočekávaný nápor hostů, a to díky nové písni populární americké zpěvačky Taylor Swift, která zmiňuje tento bar ve své písni. Fanoušci si to vyložili po svém a podnik na jihozápadě britské metropole se stal oblíbeným cílem.

Vedení baru se rychle přizpůsobilo a začalo nabízet "Swift burgery" a koktejly inspirované touto popovou hvězdou. Dokonce zákazníkům, kteří v pátek večer zazpívali kousek písně od Swift, personál natočil půl pinty piva zdarma.

Píseň zpěvačky zmiňuje situaci, kdy někdo zapomněl vypnout aplikaci pro sdílení polohy a šel do baru The Black Dog. Fanoušci to vyložili jako odkaz na bývalého přítele Swift, britského herce Joea Alwyna. Samotná zpěvačka se k tomu nevyjádřila, ale média spekulují, že podobné indicie nejsou v její tvorbě výjimečné.

Amy Cowleyová, která pracuje v baru The Black Dog, uvedla, že jde o "Taylor Swift-efekt - cokoli, čeho se dotkne, se stane virálním. Jsme nadšení." Cowleyová také dodala, že nejsou si jisti, zda Swift skutečně navštívila jejich bar. Možná ano, ale možná to ani nevědí. Nicméně vítají, jak zpěvačka udržuje fanoušky napjaté.

Swift a Alwyn spolu chodili šest let a rozešli se loni v dubnu. Už dříve Swift zmínila místa v Londýně, která navštěvovali společně. 

Nejnovější zprávy