Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 21. července 2024

Svátek slaví Vítězslav, zítra Magdeléna

Taylor Swift terčem šikany?! Její bývalá spolužačka slavnou zpěvačku nešetřila!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Taylor Swift terčem šikany?! Její bývalá spolužačka slavnou zpěvačku nešetřila!

Lenka Kučerová

4. února 2024 14:03

Taylor Swift Video

Jessica McLane sdílela na TikToku překvapující informaci, že se osobně znala se zpěvačkou Taylor Swift během studia na střední škole Hendersonville High School v Nashvillu ve státě Tennessee. I když byla Swift ve vyšším ročníku, její vzestup v showbyznysu byl nepopíratelný, a nakonec vedl k předčasnému ukončení studií. McLane tvrdí, že již tehdy měla o Swift slyšet nelichotivé teorie od spolužáků, kteří ji záviděli za úspěch.

Taylor Swift, která vyrůstala v Pennsylvánii a přestěhovala se do Tennessee ve věku 14 let, začala budovat svou kariéru během studia na střední škole. Navštěvovala místní školu pouze dva a půl roku a během té doby ji všichni studenti i učitelé poznali.

McLane tvrdí, že Swift byla na škole neoblíbená a mnozí ji nenáviděli kvůli jejímu úspěchu. Taylor Swift se stala známou díky svému debutovému albu "Taylor Swift", které vydala v roce 2006, a následně se stala jednou z nejúspěšnějších popových hvězd.

"Na střední škole nebylo mnoho lidí, kteří by o ní mohli říct hezké věci," vysvětlila ve videu. Taylor již během studia v roce 2005 upoutala pozornost hudebního magnáta Scotta Borchetty na průmyslové přehlídce v nashvillské kavárně Bluebird Café. Díky producentovi už o rok později vydala vlastní debutové album s názvem Taylor Swift.

Její sláva raketově vystřelila, a to natolik, že se dostala na páté místo v americkém žebříčku Billboard 200, kde setrvala více než 150 týdnů. V kariérním životě sice byla mimořádně úspěšná, ale na škole si procházela šikanou.

Jessica tvrdí, že spolužáci na ni žárlili, protože se jí podařilo to, co jim ne. Tvrdili, že její rodiče podplatili producenta a tím pádem je její sláva jen koupená. 

Video s McLaneiným prohlášením o Swiftové se stalo virálním, ale někteří lidé tvrdí, že si setkání s Taylor Swift vymyslela. McLane však jako důkaz předložila ročenku ze školy, která obsahovala i fotografie Taylor Swift.

Nejnovější zprávy