Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Taylor Swift vyděsil při koncertě fanoušek

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Taylor Swift vyděsil při koncertě fanoušek

Adam Souček

16. listopadu 2023 17:53

Taylor Swift

Taylor Swift (33) je další umělkyní, která požádala fanoušky, aby na pódium neházeli žádné předměty. "Opravdu mě to děsí,“ sdělila zdvořile publiku.

Swift je jednou z mnoha hvězd, které se vyjádřily k nebezpečnému fenoménu poslední doby, kdy návštěvníci koncertů házejí na umělce předměty, když jsou na pódiu. V posledních několika měsících se k fanouškům podobně vyjádřili například hudebníci Adele, Charlie Puth nebo Billie Eilish.

Popová superstar během nedělní zastávky turné Eras Tour v argentinském Buenos Aires zdvořile požádala diváky, aby během jejího vystoupení neházeli žádné předměty, informuje People.

Podle záběrů zachycených fanoušky na sociálních sítích si zpěvačka vzala slovo bezprostředně poté, co někdo z davu hodil na pódium na stadionu Estadio River Plate dárek.

Zatímco seděla za klavírem sdělila fanouškům, že komunikace znamená mít zdravé hranice, a že ji opravdu děsí, když na pódium hází věci.

"Když to hodíte na pódium, může o to tanečník zakopnout," řekla klidným, rozvážným tónem a vyjádřila své obavy. "Líbí se mi, že jste přinesli dárky, to je moc hezké, ale neházejte je prosím na pódium. Mám vás moc ráda," dodala zpěvačka než pokračovala ve vystoupení.

Mnoho interpretů se po několika incidentech otevřeně svěřilo se svými obavami: Harry Styles byl během svého turné Love on Tour zasažen několika předměty, Kelsea Ballerini byla zasažena náramkem do oka a Bebe Rexha byla vážně zraněna poté, co po ní jeden z mužů v davu hodil mobilní telefon, což vedlo k jeho zatčení.

Nejnovější zprávy