Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Taylor Swift zrušila vystoupení! Po tragédii v Brazílii nemohla před diváky

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Taylor Swift zrušila vystoupení! Po tragédii v Brazílii nemohla před diváky

Lenka Kučerová

19. listopadu 2023 8:41

Taylor Swift Video

Americká zpěvačka Taylor Swift odložila svůj druhý koncert v brazilském Rio de Janeiro na pondělí pro extrémní vedra poté, co na jejím pátečním koncertě zemřela fanynka, které se udělalo špatně.  

"Tohle píšu ze své šatny na stadionu. Padlo rozhodnutí odložit (sobotní) koncert z důvodu extrémních teplot v Riu. Bezpečnost a blaho mých fanoušků, spoluúčinkujících a štábu musí být a vždy budou na prvním místě," napsala Swift na sociální síti Instagram .

Pocitová teplota dosahovala v Riu až 59 stupňů Celsia už v pátek, kdy na koncertě Swift zemřela třiadvacetiletá Ana Clara Benevidesová Machadová.

Organizátoři koncertu, společnost Time4Fun, na sociální síti Instagram uvedli, že Benevidesovou ošetřili na koncertě zdravotníci, když se začala cítit špatně. Následně byla přenesena do centra první pomoci na stadionu a později byla převezena do nemocnice, kde o několik hodin později zemřela.

Podle zdravotníků zemřela poté, co utrpěla srdeční zástavu a dýchání, příčinu smrti však stále určit neumí. Brazilské úřady v současnosti vyšetřují okolností úmrtí mladé ženy.

Nejnovější zprávy