Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Těhotná Adamczyková si vyrazila na kole: Fanoušci se o ni bojí

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Těhotná Adamczyková si vyrazila na kole: Fanoušci se o ni bojí

Nikola Horáková

11. července 2024 14:28

Eva Adamczyková Video

Eva Adamczyková (31) je momentálně v očekávání svého prvního potomka a začátkem června kvůli tomu oznámila přerušení své sportovní kariéry. I tak se ale nadále, dokud to jde, udržuje v kondici a se sportem se zatím ještě neloučí. 

Sportovkyně si totiž nedávno vyrazila na projížďku na kole, ze které se pochlubila snímkem v posledním příspěvku na Instagramu. „Po delší době zase na vyjížďce s mým Ghoastíkem štěrkoletem," pochlubila se Adamczyková svým fanouškům. „Trochu vedro, ale když se schová člověk do lesa, tak skvělý," doplnila. 

Od fanoušků dostala mnoho milých komentářů, ale našli se i tací, kteří se o Evu báli „Evko, opatrně, jste těhotná, aspoň myslím, že jsem to četla. Už jsem důchodkyně, a tak někdy se pletu a moc přeji, ať je u vás vše OK," napsala jedna z fanynek. 

 „Nevím, jestli je v těhotenství dobré jezdit na kole. Dávejte prosím na sebe pozor, ať nespadnete,“ přidala se další ustaraná komentující. „Na kole vedro nevadí, fouká to. Ale nesmí se zastavit,“ napsal další ze sledujících. 

Nejnovější zprávy