Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Těhotná Berenika Kohoutová přiznala: Už je to náročné!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Těhotná Berenika Kohoutová přiznala: Už je to náročné!

Andrea Malá

24. června 2024 15:03

Berenika Kohoutová Video

Těhotenství dá zabrat prakticky vždycky. Své o tom momentálně ví Berenika Kohoutová, která se těší na příchod druhého dítěte. Zatím se ale stále snaží i pracovat. Jak dlouho to ještě bude zvládat? 

Jsou to dva měsíce, co se Kohoutová pochlubila radostnou novinkou, že je opět těhotná. Do teaseru k nové písničce zařadila všeříkající záběr na bříško. Pokud by to ale někomu jako potvrzení nestačilo, tak vězte, že dcera spisovatelky Ireny Obermannové v rozhovoru pro Novu potvrdila, že čeká druhého potomka. 

Nyní tak už uvažuje nad tím, kdy půjde na mateřskou. "Stále pracuji, ale musím přiznat, že už je to trochu náročné, protože natáčení třeba v ateliéru už je docela peklo, ale pořád se nějak snažím držet. A pak už v létě budu snad na chalupě s nohama ve škopku," svěřila se webu super.cz.

Jasno nemá ani o tom, jak dlouho na ní poté bude. "Nějakou dobu určitě budu doma a uvidíme, jak to vyjde a jak se pokusím vrátit do seriálu, který točím, a co bude dál. Nechávám to zatím trochu otevřené," dodala herečka a zpěvačka.

Nejnovější zprávy