Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Tereza Kerndlová opět ukázala figuru: Své křivky předvedla v průsvitném body

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tereza Kerndlová opět ukázala figuru: Své křivky předvedla v průsvitném body

Nikola Horáková

18. října 2023 11:00

Tereza Kerndlová Video

Zpěvačka Tereza Kerndlová (37) fanoušky jednou za čas ráda pozlobí svými provokativnějšími snímky v plavkách, spodním prádle nebo body. Ve svém šatníku má zpěvačka jedno body, které si očividně oblíbila a na sociální sítě v něm dávkuje fotky velmi ráda, jedná se totiž o průhledné body v černé barvě.

Kerndlová před nedávném v průhledném body již jednu fotku zveřejnila, na té se nechala zachytit zepředu a do popředí tak vystavila svoje vnady. Ovšem na nejnovějším snímku zapózovala bokem k fotoaparátu, jednou rukou si zakrývá vnady a tentokrát vystavila i svůj zadeček. 

Snímek zpěvačka pořídila v její milovné Estaponě, ve které bydlí a má to tam velmi ráda. Od fanoušků sklidila za snímek obdiv, komplimenty a jelikož příspěvek zveřejnila na svůj svátek, tak se dočkala i mnoha přáníček. 

„Terezko přeji ti vše nejlepší ke tvému svátku," popřál jí jeden ze sledujících. „Krásná, jako vždy a vše nej k svátku," přidal se další. „Best, má to šťávu," pochválil fotky s body další ze sledujících. 

Kerndlová v dubnu oznámila, že si do roku 2025 dá pauzu s koncertováním. “Nejsem nemocná a album, které jsem slíbila, dokončuji. Co je pravým důvodem této delší pauzy si nechám sama se svým manželem pro sebe. Těším se na vás v roce 2025 a doufám, že to pochopíte,” oznámila fanouškům na Instagramu. 

Fanoušci ji tedy teď nějakou dobu neuslyší zpívat, ale je jasné, že na pěkné snímky se jednou za čas rozhodně těšit můžou. 

Nejnovější zprávy