Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Tereza Kerndlová: Žhavý snímek od moře k svátku!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tereza Kerndlová: Žhavý snímek od moře k svátku!

Andrea Malá

15. října 2023 13:58

Tereza Kerndlová Video

Je 15. října, svátek slaví Tereza. Slavných nositelek tohoto křestního jména je celá řada, například zpěvačka, která tráví velkou část roku ve Španělsku. Ano, na mysli máme Terezu Kerndlovou. 

Kerndlová nejprve během minulého týdne oslavila 37. narozeniny, dnes zase od fanoušků přijímá blahopřání ke jmeninám. Příznivcům se za ně odvděčila novou žhavou fotografií, kterou zveřejnila na instagramovém profilu.

Tereza je dcerou jazzového a swingového zpěváka Ladi Kerndla, což ji svým způsobem předurčilo k úspěchu na poli hudebního průmyslu. Neměla ho ale zadarmo. Poprvé na sebe upozornila ještě jako nezletilá ve formaci Black Milk po boku Heleny Zeťové a Terezy Černochové, další dcery slavného zpěváka.

Když se kapela rozpadla, vydala se na sólovou dráhu. V jejím rámci například reprezentovala Česko na Eurovizi. Aktuálně si dává koncertní pauzu, relativně nedávno ale navnadila své fanoušky. 

Prostřednictvím sociálních sítí jim totiž poslala vzkaz, aby se měli na co těšit. "Vím, že vás poslední dobou hodně zanedbávám, ale za pár měsíců snad budu pro vás mít hezké překvapení!" vzkázala Kerndlová. 

Nejnovější zprávy