Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 17. dubna 2024

Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie

Tereza Kostková promluvila o velkém dobrodružství: Proč ho potřebovala?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tereza Kostková promluvila o velkém dobrodružství: Proč ho potřebovala?

Andrea Malá

4. dubna 2024 15:49

Tereza Kostková Video

Terezu Kostkovou znají lidé asi nejvíce jako noblesní dámu, která moderuje StarDance. Pak je poměrně těžké si ji představit v jiných kulisách, ovšem i ona podniká v osobním životě různá dobrodružství. Co si vyzkoušela letos?

"Říkám dobrodružství všemu, o čem nevím, jak a co bude," svěřila se Kostková v rozhlasovém pořadu Blízká setkání s tím, že pevných bodů je v jejím diáři opravdu hodně. Jedním z nich je zřejmě podzimní třináctá řada StarDance. 

Sympatická herečka si nicméně letos dopřála jedno pořádné dobrodružství v Toskánsku, kde s manželem ušla 150 kilometrů za šest dní. "Důvodem pouti bylo, že jsem se potřebovala dostat k sobě. Já toho mám fakt tak hodně, že mi chybí setkání se mnou. Potřebovala jsem být v tichu," vysvětlila. 

"Máme to odžité spolu, každý jinak, v jiném vnímání, povídali jsme si. Po dlouhé době jsme spolu byli 24 hodin. Potvrdila jsem si, že máme určité odlišnosti. Každý jsme jiný a je hezké jít tu cestu v té různosti," prozradila Kostková, co zjistila o sobě a manželovi. 

Nejnovější zprávy