Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. dubna 2024

Svátek slaví Aleš, zítra Vincenc

Tereza Mašková přiznala PROBLÉM: Zase v tom lítám. Podlitiny a hlava v míse! Co se děje?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tereza Mašková přiznala PROBLÉM: Zase v tom lítám. Podlitiny a hlava v míse! Co se děje?

Andrea Malá

6. února 2024 16:24

Tereza Mašková

Tereza Mašková loni nepochybně získala díky StarDance nové fanoušky. Mnozí z nich nejspíš nevěděli o některých problémech, které ji provázejí životem. V pondělí se o nich dozvěděli. Mašková doslova zápasí s poruchou příjmu potravy. 

Mašková v pondělí na instagramu uvedla, že má potřebu lidem něco říct. "Cítím se tak jako bych znovu prohrála. Zase v tom lítám," přiznala poruchu příjmu potravy. 

"Svou touhou po nesmyslné dokonalosti a ve stresových situacích jsem své tělo dokázala dostat do takového stresu, že si vytvořilo chronicky zápal v očích," pokračovala. "Tělo mi říká: Tak už sakra přestaň! Tohle nezvládneme!" prozradila zpěvačka.

Jak napsala, často chodila s podlitinou pod okem. "Ne, nikdo mě nezmlátil. To jsem si udělala já a moje hlava v záchodové míse. Ptají se: 'Co se ti stalo?' Já: 'Popraskaly mi žilky, když jsem čistila koberec.' Ach bože, jak ubohé výmluvy," poznamenala.

 

"Proč to celé píšu? Protože to řeším. Pravidelně docházím na terapie a mám skvělou terapeutku, se kterou jsou v kontaktu v podstatě každý den a vím, že tohle nezvládnu sama! A chci si nechat pomoct. Asi jste si všimli, že každý den přidávám stories z fitka. Ano, chodím každý den, někdy i dvakrát, a vím, že to není taky dobré přehánět… Momentálně mi to pomáhá nebýt s hlavou v záchodové míse. Snažím se a bojuji," svěřila se účastnice StarDance.

Mašková zmínila, že poruchou příjmu potravy trpí čím dál tím víc. "A já tím chci říct, že nejste sami, jsem s vámi a prosím vás, ať to nenecháte dojít daleko. Vyhledejte pomoc, dovolte si sami sobě pomoct. A já věřím a vím, že to zvládnu, protože mám kolem sebe lidi, kteří mě miluji a podporují," dodala.

Nejnovější zprávy