Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

"The Boss" Bruce Springsteen přijede do Prahy! Kdy a kde zahraje?

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

"The Boss" Bruce Springsteen přijede do Prahy! Kdy a kde zahraje?

Andrea Malá

31. října 2023 11:20

Bruce Springsteen

Česko se v příštím roce může těšit na spoustu velkých koncertů zahraničních hvězd. Ed Sheeran se chystá do Hradce Králové, přijedou také Depeche Mode. Nejnovější jméno oznámili promotéři v úterý. Kdo vystoupí na jaře v pražských Letňanech. 

Bude to legendární americký rocker Bruce Springsteen se svým E Street Bandem. V rámci světového turné zavítá do našeho hlavního města 28. května 2024, dějištěm show bude letiště v Letňanech. 

Pořadatelská organizace Live Nation slibuje jedinečný koncert ve střední Evropě. "Bruce Springsteen se po 12 letech vrací do Prahy, aby zde odehrál svůj dosud největší koncert v České republice," uvedli organizátoři.

Video: Bruce Springsteen - Born in the U.S.A. | YouTube

Lístky jdou do prodeje ještě tento týden. Nejprve se ve středu 1. listopadu v 11 hodin spustí předprodej v síti Live Nation, o den později v 9:00 v síti Ticketmaster. Běžný prodej začne v pátek 3. listopadu v 11:00 v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Cena začíná na 1690 korunách.

Springsteen, jemuž se přezdívá "The Boss", prodal ve Spojených státech více než 65 milionů alb, celosvětově pak přes 120 milionů. K jeho největším hitům patří skladby Streets of Philadelphia či Born in the U.S.A. 

Nejnovější zprávy