Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 24. června 2024

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

To, na co všichni fanoušci čekali, se stává skutečností. Rihanna chystá obří tour za 37 milionů eur

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

To, na co všichni fanoušci čekali, se stává skutečností. Rihanna chystá obří tour za 37 milionů eur

Lenka Kučerová

25. října 2023 20:02

Rihanna

Slavná zpěvačka Rihanna po pětileté hudební přestávce tajně plánuje obrovské comebackové světové turné za 37 milionů eur. 
 

Comeback přichází jen pár měsíců poté, co popová hvězda přivedla na svět svého druhého syna Riota Rosa Mayerse, kterého má s dlouholetým partnerem raperem A$AP Rockym.

Podle médií zpěvačka údajně s Live Nation uzavřela dohodu o světovém turné v letech 2024 a 2025, má ale i plány na vydání nových písní.

Pokud se zpráva ukáže jako pravdivá, lze očekávat, že přiláká velké množství diváků a mohla by se vyrovnat například "Renaissance Tour" slavné Beyoncé.

Rihanna, vlastním jménem Robyn Rihanna Fenty, je barbadoská zpěvačka, textařka, herečka, podnikatelka a módní ikona. Narodila se 20. února 1988 na Barbadosu a stala se jednou z nejúspěšnějších a nejvlivnějších zpěvaček v hudbě. Je známá svým výrazným hlasem a širokým hudebním repertoárem, který zahrnuje žánry jako R&B, pop, hip-hop a dance.

Video: Rihanna - DIamonds | YouTube

Její průlomový singl "Pon de Replay" byl vydán v roce 2005, a od té doby vydala mnoho hitů, včetně "Umbrella," "Diamonds," "We Found Love" a "Work." Rihanna také získala mnoho hudebních cen, včetně cen Grammy.

Mimo hudbu se Rihanna angažuje i v dalších oblastech. Je úspěšnou podnikatelkou a vlastní značku kosmetiky Fenty Beauty a značku oblečení Fenty, které se staly známými pro svou inkluzivitu a různorodost. Dále se objevila v několika filmech, jako je "Battleship" a "Ocean's 8," a získala uznání za své herecké schopnosti.

Celosvětově je Rihanna respektována a obdivována nejen za svůj umělecký talent, ale také za svůj vliv na módu a krásu a za její dobročinnou činnost. Je jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších umělkyň na světě.

Nejnovější zprávy