Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Čtvrtek 13. června 2024

Svátek slaví Antonín, zítra Roland

Tohle musí Ivana Gottová vysvětlit! Karlův letitý kolega nebude na vzpomínkovém koncertě

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tohle musí Ivana Gottová vysvětlit! Karlův letitý kolega nebude na vzpomínkovém koncertě

Andrea Malá

3. června 2024 10:42

Karel Gott s manželkou Ivanou. Video

Ivana Gottová zřejmě bude muset vysvětlovat výběr účinkujících na chystaném koncertu, který má opět připomenout jejího zesnulého manžela Karla Gotta. Ozval se totiž jeden z dlouholetých spolupracovníků našeho nejslavnějšího zpěváka. 

Gottovi původně letos plánovali zpřístupnění rodinného domu na Bertramce fanouškům pod novým názvem Villa Gott. K tomu ale dojde až v příštím roce. 

Vdova Ivana místo toho oznámila, že významný rok Karlových nedožitých 85. narozenin a 5. výročí jeho odchodu si připomene na vzpomínkovém koncertě "Karel Gott - jeho písně žijí dál", který bude 5. listopadu hostit pražská O2 arena.

Gottová lidem slíbila, že se do největší české haly pokusí přenést i trochu atmosféry z Bertramky. "Bude mi ctí, když si Kájovy nádherné písně připomenete spolu s námi. Věřím, že budete z koncertu nadšeni a posunutí otevření Villy Gott mi odpustíte!" dodala. 

Už se ale ozývají zdánlivě nespokojení lidé. Například Felix Slováček, který podle svých slov chybí na seznamu účinkujících. "To je fajn, že tam budou i umělci nečekaní, mě ale nikdo neoslovil, a to jsem s Karlem troubil přes padesát let po celém světě. Abych pravdu řekl, přijde mi docela divný, že tam nemám vystoupit," řekl deníku Aha!.

Nejnovější zprávy