Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Tohle si Leoš Mareš a Lucie Bílá nepřečtou rádi. V Česko Slovensko má talent selhali?!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tohle si Leoš Mareš a Lucie Bílá nepřečtou rádi. V Česko Slovensko má talent selhali?!

Lenka Kučerová

18. listopadu 2023 12:55

Leoš Mareš se synem Jakubem Video

Jaro Slávik je protřelým členem poroty v televizní soutěži Česko Slovensko má talent, a jak sám prozradil, má za sebou mnoho sezón této populární show. Podělil se o své zkušenosti z prostředí soutěže a o změnách, které za tu dobu zaznamenal.

Podle Slávika se kvalita výkonů soutěžících postupně zlepšuje. Pro Nový čas prozradil, že vývoj je patrný nejen z technického hlediska, ale i z mentální přípravy soutěžících.

Právě neustálé opakování soutěže Česko Slovensko má talent na televizních obrazovkách mu umožňuje vnímat tuto transformaci. Přesto vždy zůstává prostor pro překvapení, kdy se občas objeví někdo, koho by lidé mohli podceňovat, a přesto předvede něco výjimečného, obvykle v oblasti zpěvu.

Slávik zdůraznil, že talent není pouze o dovednostech, ale také o celkovém dojmu, který soutěžící vytváří. Často se stává, že i přesto, že někdo dokáže zaujmout během tří minut, nemusí být schopen udržet pozornost nebo úspěch dlouhodobě.

V průběhu soutěže docházelo nejen k výměně soutěžících, ale i členů poroty. Slávik komentoval různé sestavy poroty, ať už pozitivně nebo kriticky. Někteří porotci se mu sedli, ale jiní mohli způsobovat napětí.

Slávik zmínil, že některé situace vedly k reklamním přestávkám a dokonce k neshodám, které byly tak intenzivní, že se rozhodl, že s Lucií Bílou už nikdy nebude v porotě. 

"Bouchal jsem dveřmi, že s tou osobou už v životě nebudu sedět v jedné porotě. Nebo ona mě během jednoho natáčení už pozdě po půlnoci, kdy byli všichni unaveni, polila ledovou vodou, protože jsem řekl něco, co jí nepřišlo vtipné," prozradil.

Neklapalo to ale i s dalšími porotci. "Honza (Kraus) se úplně neotevřel, Martinu Dejdarovi jsme nedali šanci, s Leošem Marešem jsme všichni zápasili, Lucka začala mentálně odcházet v době, kdy se objevila Diana Mórová," dodal. 

Nejnovější zprávy