Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 18. června 2024

Svátek slaví Milan, zítra Leoš

Tomás Klus musí být zaskočen: Okamura si ho vzal do pusy ve zvláštních souvislostech!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tomás Klus musí být zaskočen: Okamura si ho vzal do pusy ve zvláštních souvislostech!

Andrea Malá

14. října 2023 21:05

S manželkou Tamarou

Nejspíš nejen samotného Tomáše Kluse, ale i jeho fanoušky musela překvapit zmínka Tomia Okamura o něm v souvislosti se schválením vládního konsolidačního balíčku. Co přesně politik napsal na facebooku?

Okamura na sociální síti zmínil, že podle něj dojde ke zvýšení daní a zdražení menstruačních potřeb, dětských plen a kojenecké vody či léků. "Tyto položky budou totiž nově v nejvyšší 21% sazbě DPH," podotkl.

"Zpěvák Tomáš Klus v dnešním rozhovoru znovu podpořil Fialovu pětikoalici, a zároveň odsoudil opoziční SPD a ANO, kteří hlasovali proti tomuto zvýšení daní," dodal politik a vyzval sympatizanty, aby mu napsali, co si o tom myslí. Tak uvidíme, zdali se ozve i sám písničkář.

Ministerstvo financí uvádí, že úspory se budou hledat zejména u národních dotačních titulů, státních provozních výdajů a platů ve veřejné sféře. Zvýšit se však mají i příjmy, poroste spotřební daň z tabáku, lihových výrobků či hazardu, zruší se vybrané daňové výjimky, zavede se nemocenské pojištění a zvýší se daň z příjmů právnických osob na 21 procent.

Nejnovější zprávy