Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 13. července 2024

Svátek slaví Markéta, zítra Karolína

Tomáš Klus vzal na Euro svého syna: Je to pro něj splněný sen

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Tomáš Klus vzal na Euro svého syna: Je to pro něj splněný sen

Nikola Horáková

18. června 2024 18:27

Tomáš Klus Video

Česká fotbalová reprezentace na Euru v Německu dnes odehraje svůj první zápas proti Portugalsku v čele s Cristianem Ronaldem. Na zápas zamířilo spoustu českých fanoušků a chybět nesmí ani celebrity. Tomáš Klus (38) na zápas vyvezl svého syna, který se nesmírně těší. 

Dnes večer na Euru odehraje první zápas česká reprezentace, která bude hrát proti Portugalsku v čele s Cristianem Ronaldem. Mnoho fanoušků z Česka vyrazilo do Německa a chybět u toho nebude ani Tomáš Klus se svým synem.

„Tak my jedeme, Alfrédův vysněný dárek vidět českou reprezentaci v akci,“ napsal Klus na sociální sítě pod společnou fotku v dresech.

„Takže jedeme do Lipska a jsme tam dneska s vámi. I když by mě to ještě před pár lety nenapadlo, ale fotbalová jiskra, která vzplála v panu Alfrédovi, z nás udělá ty, které stopro uslyšíte,“ sdělil fanouškům zpěvák, který před pár lety ještě ani nebyl fanoušek fotbalu.

U malého Alfreda je Ronaldo veliký oblíbenec, ale dnes by ho klidně viděl smutného. „Tati, víš jak mám rád Ronalda.“ „Jo.“ „Tak i přesto, jak ho mám rád, tak bych ho dneska po zápase klidně viděl smutnýho, protože ty naši kluci jsou super,“ řekl zpěvákovi syn Alfréd.

Kromě Kluse na zápas vyrazil se synem také Richard Krajčo. Manželku Karin s dcerami nechali jet na dámskou jízdu do Madridu a kluci vyrazili do Lipska. 

„Holky v Madridu, kluci v Lipsku. Zahrajeme ve fanzóně a vzhůru na fotbal. Těšíme se na Ronalda a českou reprezentaci,“ sdělil nadšený Krajčo. 

Nejnovější zprávy