Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Středa 29. května 2024

Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand

Trable rodiny Zuzany Belohorcové na Tenerife: Soud vyměřil trest!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Trable rodiny Zuzany Belohorcové na Tenerife: Soud vyměřil trest!

Andrea Malá

30. září 2023 17:57

Zuzana Belohorcová Video

Zuzana Belohorcová žije spokojený život mimo střední Evropu, kam se vrací jen občas. Ovšem i v místě bydliště se občas objeví nějaké trable pro její československou rodinu. Konkrétně takové, že si na jejího manžela posvítil soud. 

Belohorcovou si mnozí z nás pamatují jako televizní moderátorku, především z legendárního Peříčka. Ona se však nakonec rozhodla pro jinou kariéru, navíc se přestěhovala v zahraničí. Přesto patří k prominentním osobnostem, které jsou neustále pod drobnohledem.

Známá Slovenka žila přes deset let se svým mužem a dětmi na americké Floridě, nyní rodina sídlí na oblíbeném španělském ostrově Tenerife. Tam se ale dostala do hledáčku místní justice, jak upozornil slovenský Nový Čas

Podle tohoto listu udělil soud manželovi Belohorcové pokutu ve výši až čtyři tisíce eur za údajné vulgární projevy a agresivní chování. Pravdou ale je, že pro podnikatele Vlastimila Hájka jde o drobné. Server totiž připomněl jeho vlastní slova, podle kterých v rámci byznysu prodělal přes 5 milionů eur. 

Nejnovější zprávy