Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Neděle 14. dubna 2024

Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie

Trapas, který jen tak něco nepřekoná! Robbie Williams prozradila, jaký nejhorší zážitek se mu stal!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Trapas, který jen tak něco nepřekoná! Robbie Williams prozradila, jaký nejhorší zážitek se mu stal!

Lenka Kučerová

29. března 2024 12:52

Robbie Williams

Robbie Williams (49) promluvil o jednom z nejhorších momentů své kariéry. Britský zpěvák je znám svou otevřeností, kterou prezentoval i v jednom ze svých posledních příspěvků na sociálních sítích. 

Tam zpěvák popsal, že během jednoho z koncertů se ocitl v extrémně trapné situaci. Kariéru slavného zpěváka odstartovalo působení v chlapecké skupině Take That, ze které nakonec odešel a rozjel svou mimořádně úspěšnou sólovou kariéru. Přesto se však po čase k této kapele vrátil. Před pár dny si na toto období zavzpomínal a přidal i šokující přiznání. 

Williams na svém profilu na sociální síti Instagram zveřejnil vzpomínky na to, jak dopadl koncert v roce 2011, který se odehrál v Amsterdamu. Ke svým fanouškům byl jako vždy upřímný a na rovinu jim řekl, co se mu stalo.

"Měl jsem otravu jídlem a už jsme zrušili koncert v Dánsku. Stále jsem se však cítil špatně a za pár dní jsme měli hrát v Amsterdamu. Během koncertu jsem si chtěl ulevit, ale u toho to neskončilo. Jelikož jsem však profesionál, tak jsem zachoval klid a předvedl jsem své vystoupení," popsal, jak odehrál vystoupení  dárečkem v kalhotách. 

Nejnovější zprávy