Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pondělí 11. prosince 2023

Svátek slaví Dana, zítra Simona

Úplně rudá Ornella Koktová zdraví z dovolené: Na sluníčku to krapet přehnala

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma LARO Computers s.r.o., IČ: 08796505


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2023 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Úplně rudá Ornella Koktová zdraví z dovolené: Na sluníčku to krapet přehnala

Nikola Horáková

6. října 2023 21:58

Ornella Koktová Video

Ornella Koktová (30) před pár dny odjela s manželem Josefem Koktou (66) a dětmi na dovolenou za mořem a sluníčkem, jelikož u nás začínají přibývat chladnější dny čím dál tím víc. Konkrétně vyrazili do Egypta a Ornella své zážitky pravidelně každý den sdílí s fanoušky. 

Koktová ráda sdílí své zážitky na Instagramu s fanoušky, proto dokumentuje rodinou dovolenou už od samotného začátku jejich cesty s nástupem do letadla. „První let… Sedm zavazadel, čtyři hoďky v letadle, jedna Minnie, jedna loď, jedno Haribo na nervy. A jsme tady! Tak kdo uhodne destinaci? 33 °C,“ napsala k prvnímu příspěvku z dovolené, kde jsou všichni již připraveni v letadle. 

Dny po příletu se hned začala chlubit snímky od moře, jak si děti hrají a dokonce stihla zveřejnit pár fotek v černých bikinách do instastories. Poslední příspěvek je také v bikinách, ale lehce netradiční než bývá zvykem. 

„Rudá selfie," napsala Koktová ke snímkům v plavkách s barevným vzorem. Na fotkách je vidět, že s opalováním na egyptském slunci to lehce přehnala a hodně se spálila. „Nádherná postava a koukám taky pěkně opálená," napsala jedna ze sledujících. „Až jsem se z toho zakoktal," zavtipkoval další ze sledujících. 

Rodinka je na dovolené teprve pár dnů, takže je více než jisté, že další příběhy, videa a fotky ještě přijdou. 

Nejnovější zprávy