Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Pátek 1. března 2024

Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka

Upřímnou soustrast Česku. Je to podvod! Katastrofa! Aiko čelí po výhře v národním kole Eurovize masivní kritice!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Upřímnou soustrast Česku. Je to podvod! Katastrofa! Aiko čelí po výhře v národním kole Eurovize masivní kritice!

Lenka Kučerová

13. prosince 2023 19:52

Aiko

Zpěvačka ruského původu Aiko, která zvítězila v národním kole hudební soutěže Eurovize, čelí na sociálních sítích masivní kritice. Řada českých ani zahraničních fanoušků soutěže nechápe, jak mohla vyhrát, její vystoupení označují nezřídka hanlivými výrazy a podivují se především nad tím, proč neuspěl některý z jasných favoritů.

Česko vybralo reprezentantku pro Eurovision Song Contest 2024. O úspěch se pokusí zpěvačka Aiko, která porazila například Lenny či skupinu MYDY. Právě MYDY přitom patřila mezi naprosté favority soutěže a podle anket, na které upozornil web escarena.cz, měla kapela se zkušenostmi z koncertování po celém světě zvítězit.

To se ale nestalo, a internet se ptá proč. Objevují se názory, že hlasování mohlo být ovlivněno. "České národní kolo je taky zmanipulované... protože v žádném případě nevyhrál ten netalentovaný člověk," píše jeden z diskutujících na oficiálním instagramovém účtu soutěže.

Jiní považují volbu této zpěvačky za vtip a objevují se i názor, že hlasování mohlo být ovlivněno z Ruska. "Prosím, přepočítejte hlasy a udělejte znovu národní kolo. Tohle je podvod," píše další diskutující.

Video: Aiko - Pedestal | YouTube

"Hrozná volba! Česko nemělo dovolit, aby mezinárodní hlasy měly tak vysokou hodnotu, když vlastní lidé dali jiné písničce, dvakrát, třikrát a dokonce 12krát více hlasů," uvedl jiný diskutující s tím, že Aiko má potenciál posledního místa. "Soustrast české veřejnosti, která nedostane ani jednu ze svých nejoblíbenějších tří písní na Eurovizi," dodal. 

"Bylo to nejhorší živé vystoupení, jaké jsem ve svém životě viděl. Nemůžu se dočkat, jak se Česko zesměšní," píše další z diskutujících. "Do p*či jak tohle mohlo postoupit když je to katastrofa," uvedl další.

Živo je i na účtu České televize na síti X. "To fakt? já myslel že každý národ má reprezentovat ten, kdo je Čech, ne ten kdo mluví anglicky a narodil se v Rusku...jako Eurovizi sleduju, ale tentokrát vynechám..." napsal diskutující.

Video: MYDY ~ Red Flag Parade | YouTube

Další podotkl, že Česko nebude reprezentovat Češka. A mnoho dalších diskutujících upozorňuje na problém, že by Česko měla zastupovat ruská zpěvačka.

Najdou se ale i zastánci Aiko, kteří upozorňují, že i když měla se zpěvem problémy, má několik měsíců na to, aby se vystoupení vypilovala. Nezbývá než doufat, že se tak stane, a Česko neodjede z letošní Eurovize s ostudou.

Nejnovější zprávy