Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Úterý 23. července 2024

Svátek slaví Libor, zítra Kristýna

Útok na Gotta? Český šoubyznys se zdá být drsnější, konstatují Slováci!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

Útok na Gotta? Český šoubyznys se zdá být drsnější, konstatují Slováci!

Andrea Malá

18. června 2024 16:24

Karel Gott Video

Někdy se to tak zdá, že Karel Gott je v Česku nedotknutelný. Není to tak docela pravda, což k údivu slovenských pozorovatelů předvedl Petr Janda. Co řekl na adresu našeho nejslavnějšího zpěváka? 

Slovenské periodikum Nový Čas zaujala slova frontmana legendární kapely Olympic Petra Jandy, který přiznal, že v případě Gotta má smíšené pocity. "On se zaprodal slávě, úplně zásadně. Jediná jeho touha byla být slavný. Tomu podřídil celý život," řekl slavný hudebník pro Blesk. 

Naši východní sousedi po těchto slovech dospěli k jasnému závěru. "Na maestra Karla Gotta nevzpomínají všichni zpěváci jen v dobrém. Ale i o tom je český šoubyznys," napsali novináři ze Slovenska. "U sousedů se zdá, že je svět celebrit o něco drsnější, než jsme zvyklí u nás," dodali. 

Janda nešetřil kolegu ani ohledně jeho manželství se ženou Ivanou. "Ženil se tak pozdě, aby nepřišel o přízeň fanynek," vyjádřil kytarista svůj názor. 

Zároveň ale přiznal, že Gott měl nesporné umělecké kvality. "Byl to fenomén, který se asi sto let nenarodí. Měl skvělý hlas a byl pracovitý," dodal Janda. 

Nejnovější zprávy