Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

"Už nikdy nenechám kluka, aby mi holil hlavu." Slováčková se ukázala bez vlasů!

Top

Redaktora můžete kontakovat v každém článku skrz kontaktní formulář

Provozovatelem zpravodajského serveru EXTRASIMO.cz je firma Czech Media Network s.r.o., IČ: 11823054


Sledujte EXTRASIMO.cz

© 2024 Copyright EXTRASIMO.CZ a dodavatelé Profimedia a ČTK

"Už nikdy nenechám kluka, aby mi holil hlavu." Slováčková se ukázala bez vlasů!

Andrea Malá

9. května 2024 16:24

Anička Slováčková Video

Anička Slováčková od loňského podzimu opět bojuje s rakovinou, přičemž momentálně už potřetí v životě přichází v souvislosti s náročnou léčbou o vlasy. Zvyká si na to těžko, ale zároveň toho umí využít i k pobavení svých příznivců.

Slováčková před několika dny prozradila lidem, že jí opět vypadávají vlasy. A přiznala, že se s tím poměrně těžko vyrovnává. "Nemůžu říct, že bych si na to dokázala už zvyknout," uvedla.

"Jojooo, 'jsou to jen vlasy/ono to zas doroste/apod.', já vím, ale i tak to člověka dost (jak to říct slušně) vys**á a na nějakém vnímání sebe samotného taky nepřidá. Ale jo. Jsou to jen vlasy. A zase narostou. Dříve či později. Stay strong," dodala.

Ve středu se dcera hvězdného páru rozhodla fanoušky pobavit, když jim ukázala fotografie částečně oholené hlavy. Jak prozradila, svěřila se do rukou svého partnera.

"Já jenom, že v poslední době na mě vyskakují furt šílenosti ze světa a přehršle smutných zpráv... tak vám sem hodím dvě fotečky pro lepší náladu," vysvětlila herečka a zpěvačka. "Už nikdy nenechám svýho kluka, aby mi holil hlavu," poznamenala. 

Nejnovější zprávy